در راستای حمایت از صنایع پایین دستی

در راستای حمایت از صنایع پایین دستی دستور دکتر علی عسکری برای فروش اعتباراتی محصولات گروه با سود متعارف بانکی/ مازاد فروش اعتباری استایرن مونومر با سود نامتعارف، به خریداران بازگردد

به گزارش پترون مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در راستای حمایت از صنایع پایین دستی تاکید کرد که فروش اعتباری محصولات گروه با سود متعارف بانکی انجام شود و مازاد سود نامتعارف فروش اعتباری استایرن مونومر به خریداران بازگردد.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس،  به دنبال نامه مدیر زنجیره تامین، بازاریابی و فروش شرکت پتروشیمی پارس در خصوص عرضه محصول استایرن منومر، بصورت فروش اعتباری سه ماهه با نرخ کارمزد ماهیانه ۴ درصد بصورت روزشمار و در قبال اخذ ضمانت‌‌نامه معتبر بانکی، دکتر علی عسکری به این موضوع شخصا ورود کرد.
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در هامش این نامه خطاب به مدیرعامل پتروشیمی پارس نوشت: با توجه به اعلام اخذسود نامتعارف برای فروش اعتباری، این نامه لغو گردد و نگارنده و مسببین توبیخ شوند.
علی عسکری تاکید کرد: در صورتیکه معامله‌ای با این نرخ سود انجام شده باطل است و بایستی مازاد سود نسبت به سود متعارف و عادله بانکی به خریداران مسترد گردد.
گفتنی است، بر اساس آخرین اعلام مدیر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به دبیر اجرایی نهضت احیای واحد‌های اقتصادی ریاست جمهوری، در بین تمام هلدینگ‌های پتروشیمی، هلدینگ خلیج فارس رتبه نخست مشارکت در فروش اعتباری را کسب کرده است.

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *