مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم منصوب شد

مدیرعامل پتروشیمی جم با صدور حکمی مهندس سلمان درویشی را به عنوان مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم منصوب کرد.
به گزارش پترون به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم، مهندس حسین میرافضلی در آیین تودیع سعید سوادکوهی و معارفه مهندس سلمان درویشی ، ضمن تشکر از زحمات مهندس سوادکوهی در دوران تصدی اش در شرکت اظهار کرد:در طول ۴ سال گذشته شرکت پلی پروپیلن جم رو به رشد بوده و توانست از ظرفیت تولید ۱۳۰هزار تن  به ۲۵۱ هزار تن برسد که در مجموع پیشرفت خوبی است اما از ما مدیریت جدید انتظار داریم ظرفیت تولید این شرکت را به ۳۰۰ هزارتن در سال برساند .
مدیرعامل پتروشیمی جم افزود:ما به جد افزایش ظرفیت شرکت پلی پروپیلن جم را دنبال می کنیم و مذاکراتی با شرکت های مختلف در این خصوص داشته ایم و امیدوار هستیم امسال افزایش ظرفیت تولید این شرکت به ظرفیت اسمی مورد نظر برسد.
مهندس میرافضلی خاطرنشان کرد: شرکت پلی پروپیلن جم بزرگترین شرکت تولیدکننده پلی پروپیلن در ایران است و گریدهای بی نظیری را تولید می کند که در داخل کشور رقیب ندارد.
مدیرعامل پتروشیمی جم تصریح کرد: تولیدکنندگان لوله و مواد پلاستیکی قول داده اند که در صورت تامین مواد اولیه، آنها می توانند ۱۰ هزار شغل در این حوزه ایجاد کنند و ما هم باید تمام تلاش خود را برای تامین مواد اولیه تولیدکنندگان داخل انجام دهیم تا هم درآمد ملی کشور را افزایش دهیم هم سهم بسزایی در اشتغالزایی کشور داشته باشیم.
مهندس میرافضلی با بیان اینکه خوشبختانه در شرکت پلی پروپیلن جم نیروهای متخصص خوبی وجود دارند، اظهار داشت: تیم توانمند این شرکت تا کنون خروجی مناسبی برای شرکت داشته است و این شرکت را در کشور سربلند کرده است و امیدوار هستم با ورود مهندس درویشی اهداف بلند شرکت پلی پروپیلن جم هر چه زودتر محقق شود.
مدیرعامل پتروشیمی جم تاکید کرد:مسوولیت اصلی مدیرعامل جدید شرکت پلی پروپیلن جم افزایش ظرفیت اسمی تولید شرکت به ۳۰۰ هزار تن و توسعه شرکت است چرا که با افزایش رقبا در این حوزه باید محصولات و گریدهای متنوع تری تولید کنیم تا بازار خود را همچون گذشته حفظ کنیم و در کنار آن بتوانیم رشد خوبی هم برای شرکت داشته باشیم.
مهندس میرافضلی با بیان اینکه خوشبختانه در گذشته قدم های خوبی در شرکت پلی پروپیلن جم برداشته شده است، اظهار کرد: روند ورود شرکت به بورس اوراق بهادر تهران با افزایش سرمایه ای که در نظر گرفته شده است باید تکمیل شود و در صدد آن هستیم تا بعد از ورود به بوری تهران ،۲۰ درصد از سهام شرکت را در بورس استامبول عرضه کنیم.
گفتنی است ،مهندس سلمان درویشی از مدیران فولاد مبارکه اصفهان طی مراسمی به عنوان مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم جایگزین سعید سوادکوهی شد. در این مراسم معاون اقتصادی شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشور ، اعضای هیت مدیره شرکت پلی پروپیلن جم و برخی از مدیران پتروشمی جم نیزحضور داشتند.
لازم به ذکر است شرکت پلی پروپیلن جم به عنوان تنها و بزرگ ترین تولیدکننده تخصصی پلی پروپیلن در کشور تولیدکننده ۳۰۰۰۰۰  تن در سال انواع گریدهای پلی پروپیلن با نام تجاری”JAMPILEN” و با بالاترین کیفیت با تکیه بر فن آوری منحصر به فرد Spheripol می باشد. شرکت پلی پروپیلن جم قادر به تولید بیش از۱۲۰ نوع گرید با هدف پوشش تمامی کاربردهای پلی پروپیلن در بازار ایران و جهان است.

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *