معرفی ظرفیت های سازمان جهانی بسته بندی WPOدر کمیسیون انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی

استفاده از ظرفیت های موجود سازمان جهانی بسته بندی WPO و اتحادیه جهانی بسته بندی APF در هجدهمین جلسه کمیسیون تخصصی انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی اتاق تعاون ایران بررسی شد. به گزارش پترون، در این نشست، کیشان سینگ مسئول آموزش و سفیر سازمان جهانی بسته بندی WPO گزارش مبسوطی در خصوص فعالیت های این […]

استفاده از ظرفیت های موجود سازمان جهانی بسته بندی WPO و اتحادیه جهانی بسته بندی APF در هجدهمین جلسه کمیسیون تخصصی انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی اتاق تعاون ایران بررسی شد.

به گزارش پترون، در این نشست، کیشان سینگ مسئول آموزش و سفیر سازمان جهانی بسته بندی WPO گزارش مبسوطی در خصوص فعالیت های این سازمان در جهان ارائه کرد. به گفته وی، این سازمان غیردولتی، غیرسیاسی و غیرانتفاعی است که در ۶۷ کشور فعالیت می کند.

وی در جمع تعاونگران حوزه انرژی، پتروشیمی وصنایع پالایشی کشور،  ایجاد شبکه های ارتباطاتی بین اعضا را از مهمترین استراتژی های این سازمان عنوان کرد و گفت: سازمان جهانی بسته بندی در سال ۱۹۶۸ میلادی در توکیو تاسیس شده است که مهمترین هدف سازمان، هماهنگ کردن و جذب بیشتر کشورهای جهان برای به اشتراک گذاشتن دانش و آموخته های خود در صنعت بسته بندی است.

گفتنی است، ایجاد کنفرانس در کشورهای عضو، تولید بولتن ها و مجلات خبری و علمی، تولید سالنامه های آماری و تحقیقاتی در مورد روند کلی صنعت بسته بندی در جهان و همکاری نزدیک با نهادهای اکادمیک و نزدیک تر کردن این نهادها با تولید کنندگان و صنعت گران به منظور ایجاد بستری برای استفاده هرچه موثرتر از یافته های دانشگاهی به تولیدات صنعتی از مهمترین اهداف این سازمان است.

گفتنی است هجدهمین جلسه کمیسیون تخصصی انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی با حضور نماینده سازمان جهانی بسته بندی WPO و اتحادیه جهانی بسته بندی APF همچنین جمعی از فعالان صنعت انرژی، پتروشیمی و پالایشی به صورت حضوری و آنلاین (ویدئوکنفرانس) برگزار شد.

در پایان این جلسه تعدادی از حاضرین به بیان مشکلات این حوزه  و بحث و گفتگو در خصوص موضوعات مرتبط با حوزه بسته بندی در کشور پرداختند.

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *