معرفی ظرفیت های بخش تعاون در نشست با رایزین بازرگانی سفارت افغانستان در ایران

با حضور رییس اتحادیه سراسری تعاونی های تامین نیاز صنایع پایین دست پتروشیمی صورت پذیرفت: جلسه مشترک فعالان اقتصادی بخش تعاون با رایزن بازرگانی سفارت افغانستان در ایران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در اتاق تعاون ایران برگزار شد.

جلسه مشترک فعالان اقتصادی بخش تعاون با رایزن بازرگانی سفارت افغانستان در ایران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در اتاق تعاون ایران برگزار شد.

به گزارش پترون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، این نشست با توجه به چشم انداز تجارت خارجی کشور و با حضور نمایندگان اتحادیه های تعاونی در حوزه های کشاورزی، لبنیات، شیلات، پتروشیمی و فولاد با هدف معرفی ظرفیت های بخش تعاون به طرف افغانی، ارائه نقطه نظرات طرفین و بیان خواسته ها و چالش های تعاونگران ایرانی در تجارت با افغانستان برگزار شد.

لزوم حذف واسطه های زاید و غیرضروری و معرفی شرکت های طرف تجاری در حوزه های مختلف از سوی طرف افغانستانی جهت برقراری ارتباطات مستقیم تجاری، اعلام آمادگی تعاونگران ایرانی جهت برگزاری تور تجاری برای بازدید هیات های تجاری افغانستان از ظرفیت های بخش تعاون ایران، اهمیت ارسال مشخصات اتحادیه های تعاونی فعال کشور در حوزه های مختلف کسب و کار از سوی اتاق تعاون ایران به سفارت افغانستان از مهمترین محورهای مطرح شده در این نشست بود.

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *