تامین و توزیع بیش از ۲۰ درصدی مواد اولیه پلمیری کشور در بخش تعاون

رییس اتحادیه سراسری صنایع پایین دستی پتروشیمی کشور: تامین و توزیع بیش از 20 درصد کل مواد اولیه تولید شوینده ها همچنین انواع ماسک ها و روپوش ها و لباس های پزشکی از الیاف نبافته و مواد بسته بندی این محصولات در بخش تعاون انجام می شود.

تامین و توزیع بیش از ۲۰ درصد کل مواد اولیه تولید شوینده ها همچنین انواع ماسک ها و روپوش ها و لباس های پزشکی از الیاف نبافته و مواد بسته بندی این محصولات در بخش تعاون انجام می شود.

به گزارش پترون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، حسین دور رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری تعاونی های تامین نیاز صنایع پایین دست پتروشیمی با بیان اینکه تامین و توزیع بیش از ۲۰ درصد کل مواد اولیه پلیمری کشور در واحدهای تولیدی زیرمجموعه این اتحادیه صورت می گیرد، بیان داشت: تعاونی های تولیدی زیرمجموعه در شرایط بحران کرونا، افزایش ۳برابری تولید را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: این مواد اولیه در تولید ماسک، انواع دستکش از نایلون، انواع دستکش از لاتکس، انواع شیلد از تلق های پلمیری، انواع ماسک ها از الیاف نبافته اعم از ماسک N 95 ، ماسک سه لایه و ماسک معمولی، انواع شوینده ها، ضد عفونی کننده ها و بسته بندی موارد فوق استفاده می شود.

به گفته حسین دور این اتحادیه آمادگی دارد که نظرات کارشناسی برای تولید این محصولات را به واحدهای تولیدی ارائه کند.

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *