احمدیان: تعاونی های جدید حق رای نداشتند

برخی نامزدهای هیات بازرسی اتحادیه صنایع پایین دستی پتروشیمی مستندات خود را برای ابطال انتخابات به کمیسیون کشوری نظارت بر اتحادیه های تعاونی ارائه کرده اند.

به گزارش پترون، عباس احمدیان مدیرعامل تعاونی مصنوعات در خصوص اعتراض نامزدهای هیات بازرسی اتحادیه صنایع  پایین دستی پتروشیمی به نتیجه انتخابات گفت: شرکت ۱۲ تعاونی جدید در انتخابات هیات بازرسی اتحادیه غیرقانونی بوده است و حق رای نداشته‌اند.

وی با بیان اینکه برخی از تعاونی‌های جدید اصلا عضو ندارند، خاطر نشان کرد:مستندات خود را در خصوص این اقدام غیرقانونی به کمیسیون کشوری نظارت بر اتحادیه‌های تعاونی ارائه کردیم.

احمدیان تصریح کرد:ما مخالف ورود اعضای جدید به اتحادیه سراسری تعاونی‌های تامین نیاز صنایع پایین دستی پتروشیمی نیستیم اما مگر می‌شود تعاونی بدون حتی یک عضو در اتحادیه پذیرش شود؟

وی با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ درصد واحدهای تولیدی صنعت پلاستیک تعطیل شده‌اند، افزود: مجتمع های پتروشیمی مواد اولیه را ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزان‌تر آن هم با تسهیلات چندماهه به چین صادر می‌کنند اما تولیدکننده‌های پایین دستی داخلی باید این مواد را به صورت نقد از بورس خریداری  کنند.

این تولید کننده پایان دستی در خاتمه گفت: با وجود این همه مجتمع پتروشیمی در کشور، نباید صنایع تکمیلی ما کمبود مواد داشته باشند.

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *