کد مطلب: 886 | تاریخ مطلب: 14/07/1399
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

نماینده مردم شریف آبادان در مجلس:

بسیج تمام ظرفیت های خوزستان برای احداث شهرک صنایع پتروشیمی پایین دستی در آبادان

نماینده مردم شریف آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشستی که به میزبانی اتحادیه سراسری تعاونی های تامین نیاز صنایع پایین دست پتروشیمی در اتاق تعاون ایران با محوریت احداث شهرک صنایع پتروشیمی پایین دستی برگزار شد گفت: با توجه به موضوع مهم و ملی این نشست، می توان جلوگیری از خروج ارز، خام فروشی، رونق صادرات، ایجاد شغل پایدار را برنامه ریزی کرد.

بسیج تمام ظرفیت های خوزستان برای احداث شهرک صنایع پتروشیمی پایین دستی در آبادان

 سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی، با توجه به ظرفیت های بالای منطقه مذکور و به اذعان متخصصین، این منطقه بهترین محل برای اجرای پروژه احداث شهرک صنایع پتروشیمی پایین دستی است.

این نماینده مجلس بیان داشت: زیرساخت ها در منطقه مورد نظر آماده است، این منطقه محصور بین دو رودخانه بوده همچنین مواد اولیه در نزدیکی این منطقه در دسترس است و با توجه به مرزی بودن منطقه، رشد و رونق صادرات ایجاد خواهد شد.

وی ادامه داد: نشست خوبی در اتاق تعاون ایران، برگزار شد و من با همراهی آقای مختار به عنوان نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، تمام توان استان را برای انجام و تسریع انجام این پروژه ملی بسیج کرده ایم اکنون نوبت اتحادیه تعاونی های صنایع پایین دست پتروشیمی است که با تلاش بیشتر برای عملی کردن هرچه سریعتر این پروژه ملی حرکت کنند.

. انتهای پیام /*

برچسب ها

دیدگاه ها و نظرات

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
مسئولیت نوشته‌ها بر عهده نویسندگان آنهاست و گذاشتن آنها به معنی تائید نظرات آنها نیست.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال